سیروان

March 13th, 2010سیروان خسروی برای اولین بار در مجموعه اریکه ایرانیان به روی صحنه رفت.
پیش از این، این کنسرت قرار بود در آبان ماه سال جاری انجام پذیرد که بنا به دلایل خاص کنسل شد .

فرمان فتحعلیان

March 13th, 2010
گروه ایلیا به سرپرستی و خوانندگی فرمان فتحعلیان شب آخرِ آخرین کنسرت‌شان در سال 88 را در سالن همایش‌های برج میلاد تهران و در میان علاقه‌مندان و طرفدارانشان برگزار کردند.

کنسرت گروه ریزار به سرپرستی محمدرضا گلزار

March 11th, 2010
اولین کنسرت مشترک «سهراب پاکزاد» و «امیر طبری» به همراه «بابک جهانبخش» و «مازیار فلاحی» دیشب به سرپرستی «محمد رضا گلزار» و رهبری ارکستر «نیما وارسته» در سالن اریکه ایرانیان برگزار شد. در این اجرا محمد رضا گلزار از «سید محمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل مساعدت های لازم برای اخذ مجوز های کنسرت تشکر کرد.

□ ریزار مخفف نام محمدرضا گلزار است!

نیما مسیحا

March 5th, 2010

نیما مسیحا شب گذشته با ارکستر بزرگ، آخرین کنسرت موسیقی فجر را با اجرای قطعاتی چون «مرد تنها» و «وحدت» برگزار کرد.

پایان‌دادن زود هنگام کنسرت رضا صادقی به بهانه بمب‌گذاری در سالن وزارت کشور

March 5th, 2010


شب گذشته هوادارن موسیقی پاپ و رضا صادقی در تالار وزارت کشور گرد هم آمدند تا شاهد کنسرت رضا صادقی و گروه‌اش در تالار بزرگ وزارت کشور باشند. اما این کنسرت هم مانند سانس دوم کنسرت شب گذشته بنیامین بهادری در نیمه با تذکر‌های پی در پی مسئولان به اتمام رسید.

این کنسرت که در حال و هوایی خوبی برگزار می‌شد و فضای گرم و پر‌نشاطی بر سالن حاکم بود ناگهان با تذکر‌های پی در پی صدرالدین حسین‌خانی و مدیر عامل شرکت حافظ به رضا صادقی به پایان رسید. صادقی که در ابتدا قصد داشت با بی‌تفاوتی از کنار این تذکر‌ها بگذرد و به احترام هوادارنش برنامه خود را کامل اجرا کند سرانجام با توجه به تذکر‌های مکرر که حتی حین اجرای قطعات قطع نمی‌شد، مجبور به تمام کردن کنسرت خود شد و با ناراحتی گفت: «قطعات دیگری نیز آماده کرده‌ بودیم که گویا وقت نیست. دلیل‌اش را از خودشان بپرسید»

در حالی که صادقی و گروه‌اش با ناراحتی صحنه را ترک کرده بودند، حضار و هوادارن حاضر به ترک سالن نبودند و خواستار توضیح مناسبی از جانب مسئولان جشنواره در خصوص این اتفاق بودند. مسئولانی که یا تالار را ترک کرده بودند، یا حاضر به پاسخگویی نبودند. سرانجام نیز با بی‌احترامی و خاموش‌کردن چراغ‌های سالن حضار را مجبور به ترک تالار کردند.عده‌‌ای از حضار با سر داد شعار‌هایی خواستار بازگشت صادقی روی سن بودند و عده‌ای دیگر خواهان بازگرداندن پول بلیتشان بودند.

شنیده‌ها حاکیت از آن دارد که نیروی انتظامی به بهانه بمب‌گذاری در تالار وزارت کشور شرکت برگزار کننده کنسرت را مجبور به پایان زود هنگام آن کرده است. این در حالی‌است که حتی تا ساعاتی پس از اتمام کنسرت هیچ ماشین چک و خنثی‌ساز بمب و یا نیروی متخصصی در اطراف تالار وزارت کشور دیده نشد.

لازم به ذکر است این اتفاق با بهانه‌ای دیگر شب گذشته در سانس دوم کنسرت بنیامین رخ داد که در آنجا نیز اعتراض هوادران و حضار تا ساعاتی بعد از اتمام کنسرت ادامه داشت.

موسیقی ما

March 5th, 2010


بیست و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پنجمین شب خود را با کنسرت گروه آریان به پایان رساند.

کنسرت بنیامین در سانس دوم نیمه تمام ماند

March 2nd, 2010بنیامین بهادری بعد از سال‌ها انتظار سرانجام امشب اولین اجرای زنده خود را باحاشیه‌های فراوان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار کرد.

این کنسرت در سانس اول با حدود نیم ساعت تاخیر آغاز شد و تقریبا دو ساعت به طول انجامید. این برنامه با استقبال شدید هوادارانش همراه بود. اما به دلایل نا معلوم!!! بنیامین در سانس دوم تنها 40 دقیقه به اجرای برنامه پرداخت و صحنه را ترک کرد. این اتفاق با اعتراض شدید حضار در سالن مواجه شد.

اعتراض‌ها به حدی رسید که بنیامین مجبور شد دوباره روی سن بیاید و از هوادارانش عذرخواهی کند و دلیل این اتفاق را تایم کمی که ارشاد برای اجرای برنامه در اختیارش قرار داده بود اعلام کند. اما این در حالی بود که وی در سانس قبل برنامه خود را به صورت کامل برگزار کرده بود.

می خواهم در طرح 1000 تومانی محک شرکت کنم