پایان‌دادن زود هنگام کنسرت رضا صادقی به بهانه بمب‌گذاری در سالن وزارت کشور

March 5th, 2010


شب گذشته هوادارن موسیقی پاپ و رضا صادقی در تالار وزارت کشور گرد هم آمدند تا شاهد کنسرت رضا صادقی و گروه‌اش در تالار بزرگ وزارت کشور باشند. اما این کنسرت هم مانند سانس دوم کنسرت شب گذشته بنیامین بهادری در نیمه با تذکر‌های پی در پی مسئولان به اتمام رسید.

این کنسرت که در حال و هوایی خوبی برگزار می‌شد و فضای گرم و پر‌نشاطی بر سالن حاکم بود ناگهان با تذکر‌های پی در پی صدرالدین حسین‌خانی و مدیر عامل شرکت حافظ به رضا صادقی به پایان رسید. صادقی که در ابتدا قصد داشت با بی‌تفاوتی از کنار این تذکر‌ها بگذرد و به احترام هوادارنش برنامه خود را کامل اجرا کند سرانجام با توجه به تذکر‌های مکرر که حتی حین اجرای قطعات قطع نمی‌شد، مجبور به تمام کردن کنسرت خود شد و با ناراحتی گفت: «قطعات دیگری نیز آماده کرده‌ بودیم که گویا وقت نیست. دلیل‌اش را از خودشان بپرسید»

در حالی که صادقی و گروه‌اش با ناراحتی صحنه را ترک کرده بودند، حضار و هوادارن حاضر به ترک سالن نبودند و خواستار توضیح مناسبی از جانب مسئولان جشنواره در خصوص این اتفاق بودند. مسئولانی که یا تالار را ترک کرده بودند، یا حاضر به پاسخگویی نبودند. سرانجام نیز با بی‌احترامی و خاموش‌کردن چراغ‌های سالن حضار را مجبور به ترک تالار کردند.عده‌‌ای از حضار با سر داد شعار‌هایی خواستار بازگشت صادقی روی سن بودند و عده‌ای دیگر خواهان بازگرداندن پول بلیتشان بودند.

شنیده‌ها حاکیت از آن دارد که نیروی انتظامی به بهانه بمب‌گذاری در تالار وزارت کشور شرکت برگزار کننده کنسرت را مجبور به پایان زود هنگام آن کرده است. این در حالی‌است که حتی تا ساعاتی پس از اتمام کنسرت هیچ ماشین چک و خنثی‌ساز بمب و یا نیروی متخصصی در اطراف تالار وزارت کشور دیده نشد.

لازم به ذکر است این اتفاق با بهانه‌ای دیگر شب گذشته در سانس دوم کنسرت بنیامین رخ داد که در آنجا نیز اعتراض هوادران و حضار تا ساعاتی بعد از اتمام کنسرت ادامه داشت.

موسیقی ما