حمید عسگری برای صندلی​های خالی کنسرت اجرا کرد

February 28th, 2010
در دومین شب از جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، گروه «کُما» به‌خوانندگی حمید عسگری ، در سالن‌ همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.

□ □ □

کنسرت حمید عسگری شنبه شب در حالی در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد که در سئانس اول آن نیمی از سالن خالی بود و مسؤولان برگزاری همه حاضران را در وسط سالن جمع کردند تا خالی بودن خیلی به چشم نیاید.

از برنامه‌هایی که انتظار می‌رفت با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شود کنسرت حمید عسگری در مرکز همایش‌های برج میلاد بود. اما این برنامه علیرغم تصور برگزارکنندگان، خود حمید عسگری و حتی مخاطبان در حالیکه در سئانس اول نیمی از صندلی‌های طبقه همکف و تمام طبقه بالای سالن اصلی همایش‌های برج میلاد خالی بود، اجرا شد.

این موضوع ناراحتی و تعجب عسگری را برانگیخت تا آنجا که در ابتدای اجرا گفت: «من در طی این چهار سال که کنسرت اجرا می‌کنم هیچوقت با چنین شرایط و چنین سالن خالی مواجه نشدم.»

او در ادامه گفت: «البته تعداد مخاطبان برای من مهم نیست و حتی اگر فقط یک نفر برای شنیدن کنسرت آمده بود، باز هم من آن را با همین کیفیت اجرا می‌کردم.»

عسگری که بیشتر قطعات آلبوم‌های کمای 1 و 2 را اجرا کرد با تشویق مخاطبان حاضر مواجه شد ولی تا آخر برنامه بارها به بی‌نظمی‌هایی که باعث خالی ماندن سالن و فروش نرفتن بلیت‌های کنسرت شده اشاره کرد.

خبرآنلاین